Flyability ELIOS 2

Jsme oficiální distributor pro Česko a Slovensko

Druhá generace antikolizního dronu určeného pro lety uvnitř budov, technologických celků, nebo tam, kde hrozí srážka letícího dronu s kontrolovaným objektem (mosty, konstrukce, stožáry). Speciální antikolizní systém (ochranný rám) dokáže odolat srážce až do rychlosti 26 km/h. Na palubě pak nese 4k ultra HD kamerus rozlišením 3840 x 2160, termokameru Lepton 3.5 Flir 160 x 120. Nově řešená stabilizace, držení vzdálenosti, inovovaný přísvit a inspekční SW.

Produktová brožura PDF

Oficiální video výrobce

Mám zájem o koupi UAV

Technické parametry UAV

Range Extender

Část inspekčních letů probíhá v prostorech, kde jsou velmi nepříznivé podmínky pro šíření signálu mezi UAV a řídící stanicí pilota/operátora. Pro zlepšení podmínek je k dispozici radio extender, který se připojí k RC pilota a druhá strana s vysílačem/přijímačem se spouští/umísťuje do prostor, které je potřeba signálem pokrýt. Extender je totožný pro Elios 1 i Elios 2.

Flyability ELIOS v rámci inspekce výrobních hal Plzeňského Prazdroje

Týden jsme realizovali sérii vnitřních inspekčních letů v plzeňském pivovaru Prazdroj. Prováděli jsme monitorování a dokumentování střešních konstrukčních prvků ve výrobních halách o ploše 30 000 m2. Data jsou použita pro revizní kontroly. Využití antikolizního dronu ELIOS, výrazně zkrátilo dobu provádění revizí a eliminovalo nutnost odstávek výrobních linek z provozu.

Profesionální letecké práce s drony. Specializujeme se na inspekce mostních konstrukcí, výrobních a skladovacích hal a technologických jednotek. Dále na ortofoto a 3D modely, termovize, IZS a krizové řízení.

Zavolejte nám +420 776 733 798

Instagram

© 2019 - DronySIT

Sledujte nás

2,222FanoušciTo se mi líbí
338NásledovníciNásledovat
23OdběrateléOdebírat