Flyability ELIOS 1

Jsme oficiální distributor pro Česko a Slovensko

Patentově chráněný dron švýcarského výrobce Flyability. Jde o unikátní bezpilotní letadlo určené pro lety uvnitř budov, technologických celků, nebo tam, kde hrozí srážka letícího dronu s kontrolovaným objektem (mosty, konstrukce, stožáry). Speciální antikolizní systém (ochranný rám) dokáže odolat srážce až do rychlosti 26 km/h. Na palubě pak nese FHD kameru s možností dálkového nastavení (ISO a světelnost), termokameru FLIR 160 x 120 px, přísvitová LED.

Produktová brožura PDF

Oficiální video výrobce

Mám zájem o koupi UAV

Technické parametry UAV

Range Extender

Část inspekčních letů probíhá v prostorech, kde jsou velmi nepříznivé podmínky pro šíření signálu mezi UAV a řídící stanicí pilota/operátora. Pro zlepšení podmínek je k dispozici radio extender, který se připojí k RC pilota a druhá strana s vysílačem/přijímačem se spouští/umísťuje do prostor, které je potřeba signálem pokrýt.

Flyability ELIOS v rámci inspekce výrobních hal Plzeňského Prazdroje

Týden jsme realizovali sérii vnitřních inspekčních letů v plzeňském pivovaru Prazdroj. Prováděli jsme monitorování a dokumentování střešních konstrukčních prvků ve výrobních halách o ploše 30 000 m2. Data jsou použita pro revizní kontroly. Využití antikolizního dronu ELIOS, výrazně zkrátilo dobu provádění revizí a eliminovalo nutnost odstávek výrobních linek z provozu.

Profesionální letecké práce s drony. Specializujeme se na inspekce mostních konstrukcí, výrobních a skladovacích hal a technologických jednotek. Dále na ortofoto a 3D modely, termovize, IZS a krizové řízení.

Zavolejte nám +420 776 733 798

Instagram

© 2019 - DronySIT

Sledujte nás

2,208FanoušciTo se mi líbí
337NásledovníciNásledovat
20OdběrateléOdebírat