WingtraOne

Jsme oficiální distributor pro Českou republiku

Dron švýcarského výrobce Wingtra, který je úspěšným start upem založeným v Curychu v roce 2016 na zdejší univerzitě. Jedná se o delta křídlo s kolmým startem a přistáním (technologie VTOL). Potřebná plocha pro start/přistání činí pouhé 2x2m. Tato klíčová vlastnost UAV předurčuje k realizaci letů tam, kde klasické delta křídlo bude mít problémy se vzletem a halvně přistáním.

Oficiální web výrobce

Produktová brožura PDF

Technické specifikace

Mám zájem o koupi UAV

Technické parametry UAV

WingtraOne při mapování lomu

Využití WingtraOne ve verzi PPK při mapování (fotogrammetrii). Bezpečná realizace letu díky kolmému startu a přistání (VTOL). Ve videu uvidíte, jak je vyřešen přechod z kolmé fáze letu do horizontální a obráceně při přistání. Jak se pracuje s payloadem, jak jednoduchá a intuitivní je práce s Wingtra pilotem při plánování a samotném letu. Seznámíte se s výstupy z postprocesingu pořízených dat v profesionální aplikaci pro fotogrammetrii Pix4D.

Profesionální letecké práce s drony. Specializujeme se na inspekce mostních konstrukcí, výrobních a skladovacích hal a technologických jednotek. Dále na ortofoto a 3D modely, termovize, IZS a krizové řízení.

Zavolejte nám +420 776 733 798

Instagram

© 2019 - DronySIT

Sledujte nás

2,222FanoušciTo se mi líbí
338NásledovníciNásledovat
23OdběrateléOdebírat