ŘSD M600 (1 of 10)

Inspekční lety

Díky dronům a vyspělým kamerám je možné provádět inspekce objektů vnějších i vnitřních (budovy, stožáry, větrné elektrárny, technologické jednotky, konstrukce, infrastruktura) efektivněji a bezpečněji.

M210 - termovize

Termovize

Potřebujete termovizní pohled z výšky? Úniky tepla, inspekce solárních panelů, výrobních technolgií? Realizujeme termovizní lety i v uzavřených protorech, kde hrozí srážka s kontrolovaným objektem.

přesné zemědělství

Přesné zemědělství

Bezpilotní letadla a jejich snímací zařízení (optické, multispektrální, hyperspektrální, termální kamery, atd.) nacházejí využití v oblastech jako je zemědělství, lesní hospodářství, ochrana přírody a zvěře.

izs

IZS a krizové řízení

Jako součást města Plzně velmi těsně spolupracujeme s Integrovaným záchranným systémem (zejména HZS, PČR) a složkami krizového řízení města, Plzeňského kraje a měst v plzeňském kraji.

foto a video

Foto a video

Zajistíme pro Vás pořízení letecké fotografie a leteckého videa. Vyřídíme povolení pro lety ve městech s Úřadem pro civilní letectví. Předáme Vám soubory s neomezeným právem užívání.

DMT

Digitální modely terénu

Digitální modely terénu a objektů vytvářených pomocí dat (fotografií s vysokým rozlišením). Pracujeme s vysokou přesností GPS (DRT-K GNSS), získaná data zpracováváme v aplikaci Pix4D.

 

Stáhněte si náše prospekty:

Jsme členy Aliance pro bezpilotní letecký průmysl a Asociace profesionálních provozovatelů bezpilotních letadel. Jsme obchodními partnery společnosti Flyability pro UAV ELIOS.