Výrobní a skladovací haly

Revize konstrukčních prvků výrobních a skladovacích hal s využitím antikolizního dronu ELIOS. Dronem nahradíme vysokozdvižnou techniku, lezeckou techniku, eliminujeme odstávky provozu.

Využívané drony:

 • FLYABILITY ELIOS
 • V rámci kontrol konstrukčních prvků výrobních, nebo skladovacích hal jsme schopni zaletět bezpečně ke kontrolovanému místu a poskytnou obrazový záznam (optická kamera, termovizní kamera), včetně jeho záznamu.

  Schopnost dostat se bezpečně do kontrolovaných míst je dána využitím antikolizního dronu FLYABILITY ELIOS (shopnost přestát náraz do letové rychlosti 15 km/h). Stroj dále nese LED přísvit, je tedy schopen kontrolovat zájmové prvky, oblasti i při snížených světelných podmínkách.

  Díky tomu jsme schopni realizovat kontroly rychleji, bezpečněji, bez nutnosti odstávky provozu. Letecké práce realizujeme vždy se dvěma stroji (jeden záložní)

  Profesionální letecké práce s drony. Specializujeme se na inspekce mostních konstrukcí, výrobních a skladovacích hal a technologických jednotek. Dále na ortofoto a 3D modely, termovize, IZS a krizové řízení.

  Zavolejte nám +420 776 733 798

  Instagram

  © 2019 - DronySIT

  Sledujte nás

  2,208FanoušciTo se mi líbí
  337NásledovníciNásledovat
  20OdběrateléOdebírat